Diverse Övrigt
1299859

Champagnekylare 2 st Frankrike 1900-talets första hälft

Champagnekylare 2 st frankrike 1900-talets första hälft.

Nysilver och vitmetall, höjd ca 18-20 cm

Bruksslitage. Anlupen. Fläckar. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V7
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
1 dag 17 timmar
1 800
177
214
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
8 maj 22:16
1 800 SEK
7 maj 21:03
1 500 SEK