Paul Staiger, färglitografi, signerad och numrerad 164/300
"The U.N Plaza". Dagmått 56 x 81 cm. Ingår i mappen "Documenta", publicerad av Shorewood Atelier.
Ej examinerad ur ram. Gulnad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10