1300089

Bartolomé Esteban Murillo

(Spanien, 1618-1682)
Bartolomé esteban murillo, hans fterföljd, 1700-tal, olja på koppar.

Bartolomé Esteban Murillo, hans fterföljd, 1700-tal, olja på koppar.

Antonius av Padua med Kristiusbarnet. 21 x 16 cm.

Smärre skador.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
7 000 SEK