Möbler Bord
1300265

Spegel med konsolbord, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Spegel med konsolbord, karl johan, 1800-talets första hälft.

Spegel med konsolbord fanerade med mahogny. Spegeln 187 x 83 cm. Bordets bredd 79, djup 38, höjd 84 cm.

Bordet instabilt. Smärre skador och slitage, bortfall av list. Senare glas.

Utropspris
3 000 SEK