Monogramcanvas och läderdetaljer. Beslag i metall. Två ytterfack samt ett innerfack. Invändigt klädd i skinnimitation. Märkt "Christian Dior made in France". Ca 38 x 30 cm.
Slitage. Skador på kant
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.