Konst Grafik
1300763

Lennart Rodhe

(Sverige, 1916-2005)
Lennart rodhe, färgseriegrafi, 1976, signerad 66/75.

Lennart Rodhe, färgseriegrafi, 1976, signerad 66/75.

"Gröna grenar". Bladstorlek 106 x 78 cm.

Oramad, smärre krackelyr.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
2 000
197
240
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
5 maj 23:20
2 000 SEK
5 maj 23:20
1 800 SEK
5 maj 23:20
1 500 SEK
5 maj 21:46
1 000 SEK
5 maj 15:58
800 SEK