Möbler Bord
1300854

Spegel med konsolbord, 1800-talets slut.

Spegel och konsolbord fanerade med valnöt. Spegeln 161 x 68, bordets bredd 78, djup 43, höjd 73 cm.

Skador, slitage, lagningar, krönande dekorelement saknas.

Utropspris
3 000 SEK