1300936

Gucci

(Italien, Född 1921)
Gucci, clutch, "starlight interlocking gg clutch".

Gucci, clutch, "Starlight interlocking GG clutch"

Guldfärgat skinn samt metalldetaljer. Invändigt fodrad med guldfärgat skinn. Ett fack. Etikettmärkt "Gucci made in Italy" samt numrerad. 23 x 12 cm. Med dustbag.

Obetydligt ytslitage. Smärre märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK