Möbler Bord
1301309

Toilettebord, 1900-talets mitt.

Njurformat bord fanerat med alm. Bakkant med sarg. Tre lådor i sargen. Längd 110, bredd 45, höjd 70 (72) cm. Nyckel finns.

Repor. Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Klubbat pris
2 000
197
238
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
27 apr 17:46
2 000 SEK
27 apr 15:55
1 900 SEK
27 apr 6:53
1 800 SEK
26 apr 23:56
1 600 SEK
26 apr 22:28
1 500 SEK