Sminkbord med spegel fanerat med teak. Underrede av ek. Med två utdragbara lådor samt skjutbar bordsskiva med bakomliggande förvaring. Bredd 82, djup 42, höjd 110.
Slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.