1301727

Chanel

(Frankrike, Född 1910)
Chanel, necessär, 1994-1996.
Chanel, necessär, 1994-1996.
Chanel, necessär, 1994-1996.
Chanel, necessär, 1994-1996.
Chanel, necessär, 1994-1996.
Chanel, necessär, 1994-1996.
Chanel, necessär, 1994-1996.

Chanel, necessär, 1994-1996.

Svart, delvis quiltat lammskinn. Dragkedja i gulmetall. En innerficka. Märkt "Chanel", numrerad samt med äkthetskort. 16 x 18 x 15 cm.

Slitage. Bristningar. Numrering otydlig.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 500
346
413
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
19 jun 20:05
3 500 SEK
11 jun 15:47
3 011 SEK
11 jun 14:58
2 400 SEK
10 jun 18:28
2 000 SEK