Konst Grafik
1301810

Salvador Dalí

(Spanien, 1904-1989)
Salvador dalí, färglitografi. sign och numrerad 28/125.

Salvador Dalí, färglitografi. Sign och numrerad 28/125.

"Love is like a Gypsy", ur "Carmen", 1970. Bladstorlek 65 x 50 cm.

Oramad. Tejprest.

Michler/Löpsinger 1307.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Klubbat pris
23 550
2 319
2 800
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
15
6 maj 18:06
23 550 SEK
14
6 maj 18:05
22 550 SEK
15
6 maj 18:05
21 550 SEK
13
6 maj 18:05
21 550 SEK
15
6 maj 18:05
20 550 SEK