130201

TERRIN, tenn, rokoko, 1700-tal.

Terrin, tenn, rokoko, 1700-tal.

Dekor av knäckar. Hänklar. Lockknopp i trä. H 14.

Slitage, repor, knoppen skadad.

Utropspris
1 500 SEK