Möbler Bord
1302530

Salongsbord, 1800-talets mitt.

Runt bord med lådor i sargen. Peltaformad centralfot. Fanerat med valnöt. Diameter 100, höjd 76 cm.

Fanerskador. Åldersrelaterat slitage. Blekt.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
3 000 SEK