Runt bord med uppfällbar skiva. Längd 99, bredd 49,5-99, höjd 75-78 cm.
Slitage. Fanerskador. Repor. Märken. Skivan har slagit sig.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10