Trädgårdsstolar, 4 st, "Classic nr 2", samt cafébord, Byarums Bruk, Vaggeryd.
Fyra klaffstolar av grönmålat trä och stål. Sitthöjd 46, höjd 83 cm. Runt cafébord med skiva av marmor och pelarben av gjutjärn. Höjd 71, diameter 60 cm.
Slitage. Repor. Stolar med färgsläpp.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.