Diverse Övrigt
130269

BORDSLYSTER, sengustaviansk stil. 1800/1900-tal.

Bordslyster, sengustaviansk stil. 1800/1900-tal.

Mässingstomme behängd med prismor, marmorfot. Tre ljushållare. Mittobelisk. H 54.

Smärre slitage.

Utropspris
1 000 SEK