1302699

Dörr Indien 18/1900-tal

Dörr indien 18/1900-tal.
Dörr indien 18/1900-tal.
Dörr indien 18/1900-tal.

Bemålad, 177x78 cm (exkl gångjärnshängen).

Bruksslitage. Färgbortfall. Fläckar. Märken. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 400
236
280
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
5 apr 21:46
2 400 SEK
5 apr 21:46
2 200 SEK
5 apr 17:29
2 000 SEK
5 apr 17:08
1 700 SEK
28 mar 17:17
1 500 SEK