1302701

Skåp Indien 18/1900-tal

Skåp indien 18/1900-tal.
Skåp indien 18/1900-tal.
Skåp indien 18/1900-tal.
Skåp indien 18/1900-tal.

Bemålat, skuren dekor, delvis glasad front samt sidor, 73x40x117 cm

Bruksslitage. Repor. Senare glas. Omarbetad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 000
197
234
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 apr 21:05
2 000 SEK
3 apr 20:58
1 900 SEK
28 mar 20:53
1 700 SEK
26 mar 18:28
1 500 SEK