Serveringsvagn, Ludvig Pontoppidan, Danmark, 1950-1960-tal.

Teak, topp svart formica, hjul i mässing. Längd 69 cm, bredd 50 cm, höjd 64 cm.

Smärre slitage. Gummi på hjulen saknas.

Utropspris
3 000 SEK