Möbler Bord
1302887

Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.

Serveringsvagn av rotting och glas. På hjul. Längd 82, bredd 45, höjd 60 cm.

Slitage, något sned, instabil.

Slutpris
2 008
199
238
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 apr 15:07
2 008 SEK
11 apr 15:07
2 000 SEK
11 apr 14:13
1 800 SEK
9 apr 21:41
1 500 SEK
6 apr 17:26
500 SEK