Möbler Bord
1303154

Sängbord, ett par. 1900-talets andra hälft.

Sängbord med tre lådor vardera av valnöt och ek. Bredd 50, djup 50, höjd 63 cm.

Slitage, repor, märken, fläckar.

Utropspris
4 000 SEK