Möbler Bord
1303341

Bord, 1930-tal.

Bord, 1930-tal.
Bord, 1930-tal.
Bord, 1930-tal.
Bord, 1930-tal.
Bord, 1930-tal.
Bord, 1930-tal.

Bord av björk, alm, med flera träslag. Två dörrar med bakomliggande hyllor. Två lådor. Infälld glasskiva. Bredd 65, djup 61, höjd 58 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, märken. Smärre fanerskador och något maskstunget.

Utropspris
2 500 SEK