Möbler Övrigt
1303471

Pallar ett par 2000-tal

Pallar ett par 2000-tal.
Pallar ett par 2000-tal.
Pallar ett par 2000-tal.

Betsat trä, klädda med skinn, sitthöjd 37 cm

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK