Design Konstglas
1303733

Gunnar Nylund

(Sverige, 1904-1997)
Gunnar nylund, miniatyrvaser 3 st. strömbergshyttan, glas.

Gunnar Nylund, miniatyrvaser 3 st. Strömbergshyttan, glas

Två st etikettmärkta och signerade. Höjd 4-14 cm.

Obetydligt nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z11
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
4 timmar 39 minuter
850
85
103
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
12 jun 15:05
850 SEK
12 jun 14:39
800 SEK
11 jun 21:16
700 SEK
7 jun 17:27
300 SEK