Klockor & Ur Armbandsur
1303940

Omega, Seamaster De Ville, armbandsur, 34 mm.

Omega, seamaster de ville, armbandsur, 34 mm.

Guld på stål, manuell, plexiglas, läderband, originalspänne, 1960-tal.

Slitage. Repor. Skadat armband. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
4 000 SEK