1304582

Tallrikar 10 st olika Kina Qianlong (1736-95) porslin

Tallrikar 10 st olika kina qianlong (1736-95) porslin.

Dekor i underglasyrblått samt vissa med järnrött, diameter ca 23 cm

Bruksslitage. Glasyrmistor. Nagg. Nötta kanter. Sprickor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK