Konst Contemporary
1305133

Olli Piippo

(Finland, Född 1980)
Olli piippo, "honey no. 2".
Olli piippo, "honey no. 2".

Olli Piippo, "Honey no. 2"

A tergo sign. 2012. Olja på duk 50 x 40 cm.

Smärre skador.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR