Hugo Backmansson, akvarell och blyerts, signerad och daterad-20.
Motiv från Tanger. 29,5x23,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR