Tissot, Navigator, armbandsur, 36.5 mm.

Stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, 1970-tal.

Caliber 2481, Verknr. 16276564, Boettnr. 44646-1X.

Slitage. Sekundvisare med lagning. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
3 000 SEK