Skåp med två dörrar. Fanerat med svärtad björk, björk, alm mfl. träslag. Inredning med flyttbara hyllplan och lådor. Bredd 100, djup 45, höjd 122 cm. Nyckel finns.
Smärre skador. Renoverad. Senare målning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.