Konst Grafik
1308142

Antoni Tàpies

(Spanien, 1923-2012)
Antoni tàpies, etsning signerad och numrerad 34/75.

Antoni Tàpies, etsning signerad och numrerad 34/75

"Composition symétrique", bildyta 35 x 50 cm.
Chiffon de Mandeure/Chine.
Editerad och tryckt av Maeght Paris.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T2

Galfetti 197.
1969

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK