1308251

Chanel

(Frankrike, Född 1910)
Chanel, "2.55 reissue jumbo double flap bag", väska, 2009-2010.

Chanel, "2.55 Reissue Jumbo Double Flap Bag", väska, 2009-2010.

Axelremsväska i quiltat vitt läder med foder i vitt läder. "Mademoiselle"-turlock lås samt kedja. Sex innerfickor, varav en dragkedjeförsedd. Ett ytterfack. Märkt "CHANEL MADE IN FRANCE samt numrerad. Dustbag.
Längd 31 cm, höjd 19 cm, bredd 9 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V11

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 600 EUR