Skrivbord med två hurstar med lådredning. Klädd skiva. Mässingsbeslag. Längd 120, bredd 65, höjd 77 cm. Nyckel finns.
Skador. Slitage. Lås ur funktion.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10