Delvis målat bord med ett slag och enkelgrind. Låda i sargen. Kopplade ben. Total längd 131, bredd 95, höjd 75.
Skador. Slitage. Kompletterad. Färgbortfall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10