Diverse Nysilver
1308810

Fiskbestick, 24 st, nysilver, England, 1900-tal.

Fiskbestick, 24 st, nysilver, england, 1900-tal.

12 gafflar 19 cm.
12 knivar 20 cm.
I schatull.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK