Möbler Bord
1309064

Sybord, omkring år 1900.

Sybord, omkring år 1900.
Sybord, omkring år 1900.
Sybord, omkring år 1900.
Sybord, omkring år 1900.
Sybord, omkring år 1900.
Sybord, omkring år 1900.
Sybord, omkring år 1900.
Sybord, omkring år 1900.
Sybord, omkring år 1900.
Sybord, omkring år 1900.

Fanerat sybord med intarsiadekor. Sargen med låda. Beslag av mässing. Längd 53, bredd 39, höjd 74 cm.

Skador, lagningar, slitage, instabilt.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H136

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
1 800
177
214
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
10 maj 18:37
1 800 SEK
10 maj 18:37
1 700 SEK
10 maj 18:36
1 200 SEK
10 maj 18:36
950 SEK
10 maj 17:44
400 SEK