Konst Grafik
1309091

Maurice Estève

(Frankrike, 1904-2001)
Maurice estève, färglitografi, signerad och numrerad 64/80.

Maurice Estève, färglitografi, signerad och numrerad 64/80.

Komposition. Bildstorlek 32,5 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK