1309539

Matta, semiantik Kina, ca 167 x 88 cm

Matta, semiantik kina, ca 167 x 88 cm.

Något slitage och smutsig, blekt, lagningar. Långsidorna med trampveck, en kortsida är senare.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - S7
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK