Bestånede av:
4 kaffekoppar med fat, 10/1549.
5 assietter, 10/1626.
10 assietter, 10/1625.
2 crèmekoppar, 10/1542-1594.
2 ljusstakar, 10/1711.
Sockerskål med lock, 10/9306.
Gräddkanna, 10/1537.
3 kuvertaskfat, 10/1505.
Fat på fot, 10/1532.
Smärre slitage. Nagg. 9 kaffefat medföljer.