1310145

Lennart Segerstråle

(Finland, 1892-1975)
Lennart segerstråle, akvarell, signerad och daterad-45.

Lennart Segerstråle, akvarell, signerad och daterad-45.

Landskap. 47x61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
400 EUR