Konst Grafik
1310589

Ernst Billgren

(Sverige, Född 1957)
Ernst billgren, "the end of all animals", portfolio bestående av 12 etsningar, signerad och numrerad 3/40.

Ernst Billgren, "The end of all animals", portfolio bestående av 12 etsningar, signerad och numrerad 3/40.

Utgiven 1992 av Galleri Lars Bohman och Galleri Krister Fahl. Bladstorlek 40 x 50 cm.

Oramade. Portfolio med smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
12 000 SEK