1310776

Isidore Patrois

(Frankrike, 1815-1884)
Isidore patrois, olja på pannå, frankrike, signerad och daterad -56.

Isidore Patrois, olja på pannå, Frankrike, signerad och daterad -56.

Ung flicka sittandes hållandes frukt. 27 x 21.5 cm.

Färgbortfall. Ställvis slitage. Repor. Smärre skador. Lös i ramen.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
4 000 SEK