Elba Damast

(Sverige)
Elba Damast
(Sverige)

Elba Damast, olja på duk, signerad och daterad -89 a tergo.

"Mundo". 71 x 235 cm.

Utropspris
12 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17