Konst Grafik
1311360

Hans Hamngren

(Sverige, Född 1934)
Hans hamngren, litografi signerad daterad och numrerad 1974 35/310.

Hans Hamngren, litografi signerad daterad och numrerad 1974 35/310

Anamorfos med spegelpyramid, bildyta 33 x 39 cm

Ej examinerad ur ram. Anlupen.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z6
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK