1311751

Eero Nelimarkka

(Finland, 1891-1977)
Eero nelimarkka, olja på duk, signerad och daterad.

Eero Nelimarkka, olja på duk, signerad och daterad.

Snötäckt träd. 65x38 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
700 EUR