Möbler Bord
1311861

Sideboard 1900-talets mitt/andra hälft

Sideboard 1900-talets mitt/andra hälft.

Stomme av metall, skiva av sten, 175x46x94 cm (ställningen utan skiva 160x48x90 cm)

Bruksslitage. Färgbortfall. Fläckar. Repor. Nagg. Märken. ej ursprunglig skiva

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK