Konst Grafik
1311971

Arnaldo Pomodoro

(Italien, Född 1926)
Arnaldo pomodoro, färgetsning med collage, signerad och numrerad hc/b.

Arnaldo Pomodoro, färgetsning med collage, signerad och numrerad HC/B.

"Hommage aux prix Nobel". Bladstorlek 76 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
2 500 SEK