Möbler Speglar
1312354

Väggfält, med spegel, rokokostil, Frankrike, 1800-tal.

Väggfält, med spegel, rokokostil, frankrike, 1800-tal.

Förgyllt och bronserat med skuren- och pastellagedekor. Spegel. Höjd 183, bredd 108 cm.

Renoverad. Omarbetad. Färgbortfall.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Klubbat pris
2 000
196
234
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
9 jun 20:51
2 000 SEK
6 jun 8:06
350 SEK
4 jun 21:37
300 SEK