Konst Grafik
1313131

Axel Fridell

(Sverige, 1894-1935)
Axel fridell, etsning, 1917, signerad med blyerts.

Axel Fridell, etsning, 1917, signerad med blyerts.

"Man i kappa". P. 18,7 x 14,2 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L118
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
1 800
177
214
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
5 maj 12:00
1 800 SEK
5 maj 11:59
1 700 SEK
5 maj 11:18
1 500 SEK
4 maj 19:40
1 300 SEK
2 maj 19:03
1 200 SEK